Pagina de Start A Forumului .....::::OprisaniCs::::.....
Bun Venit Pe Site!@@
Pagina de Start A Forumului .....::::OprisaniCs::::.....
Bun Venit Pe Site!@@
Pagina de Start A Forumului .....::::OprisaniCs::::.....
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun Venit Pe Forumul Comunitatii OprisaniCs
 
AcasaPortal*GalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 UnBaN

In jos 
+6
JmC^OneX
BlackDev1l
LLZtheVIP
eXtr3m3
MaRiO
carlos
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Dj Uimitale
Utilizator
Utilizator
Dj Uimitale


Mesaje : 166
Reputatie : -1
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Timisoara

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 9:39 pm

carlos a scris:
Stiu Tlg am sters si nu vreau sa vad niciodata cod....Mers ca vei ramne pretenul veu....ai dreptate codu face numa necazuri....dar eu am fost prost si am folosit....ne mai vedem noi.....si sper ca admini vor rezurva treaba...si daca am noroc paote ca voi primi o sansa....sau poate nu...asta este da sti tu nu uita ceva(codul face numa necazuri joaca curat numa asa vei fii cel mai bun)Am 7 ani exp....si io an uitat acest lucru sper sa tu nu uiti si sa nu uita nimeni

e frumos ce zici u acolo dar sti admini asa sunt nu poti sa le faci nimika odata acuzat nu mai scapi. sti cum se zice UN JUCator adevarat nar fi jucat niciodat cu COduri. Codati nu se tolereaza pe sv .. Cum a acut Crusher cu Fratele meu dar nai ce face daca admini au o inima buna ti-ar acorda o sansa
Sus In jos
carlos
Utilizator
Utilizator
carlos


Mesaje : 140
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 9:41 pm

Da da io cred ca deoarece am coduri pe pc nu ar fi trebuit sa iau ban...SAU NU stiu....SI AI DREptate si tu frate
Sus In jos
TLGaByRO
Utilizator
Utilizator
TLGaByRO


Mesaje : 53
Reputatie : 1
Data de inscriere : 02/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 9:42 pm

Adevarat ... din pacate adevarat asa gandeam si eu odata dar de la un timp m-am schimbat foarte mult...
Sus In jos
carlos
Utilizator
Utilizator
carlos


Mesaje : 140
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 9:46 pm

Admini sunt buni si daca nu-mi vor da inca o sansa....eu am fost de vina ca am dld codu
Sus In jos
carlos
Utilizator
Utilizator
carlos


Mesaje : 140
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 9:58 pm

Daca sunteti baieti buni imi dati 1 sansa
Sus In jos
TLGaByRO
Utilizator
Utilizator
TLGaByRO


Mesaje : 53
Reputatie : 1
Data de inscriere : 02/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 5:31 am

tu esti de vina dar sereti scuze de la toata lumea !!!
Sus In jos
CruSher
CS Admin Server
CS Admin Server
CruSher


Mesaje : 501
Reputatie : 25
Data de inscriere : 18/03/2010
Varsta : 31
Localizare : Caracal

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 8:35 am

Dj Uimitale a scris:
e frumos ce zici u acolo dar sti admini asa sunt nu poti sa le faci nimika odata acuzat nu mai scapi. sti cum se zice UN JUCator adevarat nar fi jucat niciodat cu COduri. Codati nu se tolereaza pe sv .. Cum a acut Crusher cu Fratele meu dar nai ce face daca admini au o inima buna ti-ar acorda o sansa


fratito a avut wall..
Sus In jos
http://www.oprisanics.tk
TLGaByRO
Utilizator
Utilizator
TLGaByRO


Mesaje : 53
Reputatie : 1
Data de inscriere : 02/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 8:39 am

nu ii putem da o sansa? dupa aceia daca-l mai prindem si face cineva cerere de ban sa fie ban permanent?
poate sa linistit carlos... nu garantez dar poate...
Sus In jos
Dj Uimitale
Utilizator
Utilizator
Dj Uimitale


Mesaje : 166
Reputatie : -1
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 31
Localizare : Timisoara

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 10:48 am

CruSher a scris:
Dj Uimitale a scris:
e frumos ce zici u acolo dar sti admini asa sunt nu poti sa le faci nimika odata acuzat nu mai scapi. sti cum se zice UN JUCator adevarat nar fi jucat niciodat cu COduri. Codati nu se tolereaza pe sv .. Cum a acut Crusher cu Fratele meu dar nai ce face daca admini au o inima buna ti-ar acorda o sansa


fratito a avut wall..

Fratele meu nu avea wall TI-am zis era Sunet.. compara sunetul cu walul si cand diferenta iti vei da seama .. nu vreau sa ma bag pentru el ..
Sus In jos
carlos
Utilizator
Utilizator
carlos


Mesaje : 140
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 11:16 am

Tlg Ai dreptate ....Cer scuze de la toate lumea si si tu dj ai dreptate joc cu sunet...si crusher daca stieai ca joc cu wall dc nu ai facut ss?:|ca si tu ai stiut ca nu joc cu cod
Sus In jos
LLZtheVIP
CS Admin Server
CS Admin Server
LLZtheVIP


Mesaje : 1106
Reputatie : 31
Data de inscriere : 18/03/2010
Varsta : 30
Localizare : Aici. Ba nu, acolo!

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 11:33 am

hai ma terminati odata. ce tot faceti spam aici? e clar ca, carlos v-a avea ban daca-l prind pe server.
Sus In jos
Angelik
CS Admin Server
CS Admin Server
Angelik


Mesaje : 262
Reputatie : -1
Data de inscriere : 01/05/2010
Varsta : 28
Localizare : Timisoara

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 11:41 am

carlos a scris:
Tlg Ai dreptate ....Cer scuze de la toate lumea si si tu dj ai dreptate joc cu sunet...si crusher daca stieai ca joc cu wall dc nu ai facut ss?:|ca si tu ai stiut ca nu joc cu cod
mai dar tu te simti fratele lui uimitale?Smile) crusher vorbea despre fratele lui uimitale care a luat ban...
Sus In jos
carlos
Utilizator
Utilizator
carlos


Mesaje : 140
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 11:48 am

Da llzthevip ce sa fac ca sa ma crezi???Plz dami o sansa sa-ti demonstrez ca sunt un jucator bun si nu joc cu cod te provoc
Sus In jos
carlos
Utilizator
Utilizator
carlos


Mesaje : 140
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 12:11 pm

Io mai vreau o sansa Plz daca imi dati voi vezi fi viata mea;))LlzTheVip mia dat o sansa...si ii multumesc
Sus In jos
LLZtheVIP
CS Admin Server
CS Admin Server
LLZtheVIP


Mesaje : 1106
Reputatie : 31
Data de inscriere : 18/03/2010
Varsta : 30
Localizare : Aici. Ba nu, acolo!

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 12:44 pm

I-am dat unban, stati cu ochii pe el. Vad ca tare vrea sa se joace pe sv.
Sus In jos
carlos
Utilizator
Utilizator
carlos


Mesaje : 140
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 12:48 pm

ms aLL si din nou scz
Sus In jos
BlackDev1l
Utilizator
Utilizator
BlackDev1l


Mesaje : 167
Reputatie : 3
Data de inscriere : 16/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Maramures/Romania

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 1:58 pm

carlos a scris:
Am 7 ani exp....si io an uitat acest lucru sper sa tu nu uiti si sa nu uita nimeni
auzi cu 7 ani de experienta nu cred ca mai ai nevoie de coduri deci daca ai coduri in pc. inseamna ca esti codat sincer vorbind
Sus In jos
eXtr3m3
CS Admin Server
CS Admin Server
eXtr3m3


Mesaje : 525
Reputatie : -3
Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Dej (judetzul Cluj)

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 07, 2010 2:29 pm

T/C VA ROG a primit unban
Sus In jos
http://global-forum.forum3.biz
carlos
Utilizator
Utilizator
carlos


Mesaje : 140
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010

UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 11, 2010 7:49 pm

vad ca nu mai e nimeni pe forum
Sus In jos
Continut sponsorizat





UnBaN - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: UnBaN   UnBaN - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
UnBaN
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» unban GaB!
» UNBAN
» unban
» Unban
» unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pagina de Start A Forumului .....::::OprisaniCs::::..... :: OprisaniCs Server :: CERERI UNBAN-
Mergi direct la: